CKIT - Mrągowo

Centrum Kultury i Turystyki Mrągowo

Nasze miasto jest wspaniałym miejscem do wypoczynku i zabawy w czasie sezonu letniego, jest jednocześnie doskonałym miejscem do działań marketingowych dla wielu firm krajowych i zagranicznych.

Strona główna > Aktualności > Nowy termin koncertu KORTEZA - 25.02.2017 r.
Nowy termin koncertu KORTEZA - 25.02.2017 r.

"Kortez gra niesamowite koncerty, które na długo pozostają w pamięci. Głos, charyzma i prawda, która bije z jego piosenek to jego siła, która sprawia, że publiczność słucha jak zahipnotyzowana (...).  Aż chce się sparafrazować jego słowa i powiedzieć: dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy tworzą taką muzykę. Tak prostą, a tak piękną, można rzec wręcz magiczną."

 

25 lutego (sobota), godz. 18.00
sala widowiskowa CKiT

Zapraszamy na koncert charyzmatycznego artysty obdarzonego wyjątkowym głosem z którego umiejętnie korzysta. Jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Podbił polską scenę muzyczną albumem „Bumerang”, który jest intymnym zbiorem opowiadań o miłości i jej braku. Kilka lat temu zaczął śpiewać. Dziś jego płyta zyskała status Platynowej Płyty, a utwór „Zostań” stał się ogromnym przebojem.

  Koncert poprzedzi występ laureatów OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PIOSENKI, który odbył się w ramach IMPRESJI ARTYSTYCZNYCH ŚPIEWAJĄCE OBRAZY. Wystąpią: IZABELA SZAFRAŃSKIA i PAWEŁ SOKOŁOWSKI z Białegostoku, zespół ST. JAMES HOTEL z Katowic oraz KAROLINA GRZYWIŃSKA z Pasymia. 


BILETY ZOSTAŁY WYPRZEDANE.

Bilety: 65 zł - do nabycia w recepcji CKiT (ul. Warszawska 26), tel. 89 743 34 66, 89 743 34 73 oraz przez ekobilet.


 

 

ORGANIZATOR

PATRONAT


WSPÓŁPRACASPONSORZY

  

 

 

       PATRONAT MEDIALNY