CKIT - Mrągowo

Centrum Kultury i Turystyki Mrągowo

Nasze miasto jest wspaniałym miejscem do wypoczynku i zabawy w czasie sezonu letniego, jest jednocześnie doskonałym miejscem do działań marketingowych dla wielu firm krajowych i zagranicznych.

Strona główna > Imprezy kulturalne > Mazurska Noc Kabaretowa

Autorem zdjęć w galerii jest Marian Modzelewski

Mrągowo już od kilkunastu lat gości najlepsze polskie grupy kabaretowe oraz wykonawców muzyki rozrywkowej. Mazurska Noc Kabaretowa, z udziałem Telewizji Polskiej SA odbywa się w pięknie położonym nad jeziorem Czos amfiteatrze. Wypełniony po brzegi rozbawionymi widzami amfiteatr świadczy, że jest to jedyna i wyjątkowa taka noc w regionie. Bezpośrednią transmisję z MNK prowadzi Telewizja Polska Program 2.

 

18. Mazurska Noc Kabaretowa

9 lipca 2016 r.
amfiteatr nad jeziorem Czos

zapraszamy

18 lat to młodość, ale już krok w dorosłość. To piękny czas swobody, ale także pierwsze, poważne wybory. To moment, w którym chcemy, by czas się zatrzymał.

Podobnie będzie na tegorocznej  18. MAZURSKIEJ NOCY KABARETOWEJ!

Zaprosiliśmy doświadczonych scenicznie wykonawców, pełnych  emocji i radości życia,  którą zechcą się podzielić z kochającymi lato, Mazury i kabaret – czyli z naszą znakomitą publicznością.
Ale także i młode wschodzące gwiazdy polskiej sceny kabaretowej – nagrodzone podczas tegorocznego Przeglądu Kabaretów PAKA. Mężczyźni inteligentni, dowcipni, zabawni, znakomicie tańczący – wszyscy nieodparcie przystojni!
Do tego kilka niezwykłych, temperamentnych kobiet i Mazurska Noc Kabaretowa zapowiada się wyjątkowo!

Przyjadą z Lublina, Cieszyna, Krakowa, Tychów, Białegostoku, Zielonej Góry, Krakowa, Wrocławia i Warszawy czyli można powiedzieć z całej Polski po to, by pokazać swoje najlepsze i najnowsze skecze.  
Na deskach najpiękniejszego amfiteatru w Polsce zobaczymy więc:
SMILE, KABARET MŁODYCH PANÓW, ŁOWCÓW.B, IRENEUSZA KROSNEGO, KRZYSZTOFA PIASECKIEGO,  FAIR PLAY CREW, KABARET K2, KABARET CHYBA  I LAUREATÓW 32. PAKI.
Nowością i niespodzianką będą wyjątkowe duety czyli:
KATARZYNA ZIELIŃSKA Z MARZENĄ ROGALSKĄ
A wszystko w znakomitej oprawie muzycznej przygotowanej przez MARCINA PARTYKĘ I ZESPÓŁ THE JOBBERS.Bilety w cenie: 200, 170, 130 i 95 zł możecie rezerwować dzwoniąc, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 16.00 pod jeden z numerów: 507 143 234, 575 690 954, (12) 681 60 35. Możecie skorzystać także ze stron internetowych paka.pl lub biletynakabarety.pl


 

*Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie

 

Zakup biletów będzie możliwy od 9 maja 2016 r. Uwagi, pytania w sprawie rezerwacji biletów, fv, prosimy kierować na adres: paulina.trojecka@paka.pl 

Strona Stowarzyszenia PAKA i strona MNK

 


Regulamin Mazurskiej Nocy Kabaretowej

 
1. Zakupiony bilet nie podlega zamianie lub zwrotowi (z wyjątkiem sytuacji opisanych w niniejszym regulaminie).
2. Posiadacz biletu zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu porządkowego amfiteatru oraz poleceń organizatorów i służb porządkowych imprezy.
3. Na terenie amfiteatru obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia oraz spożywania alkoholu.
4. Organizator zastrzega sobie prawo:
a) nie wyrażania zgody na wniesienie oraz używanie podczas imprezy kamery, innego rodzaju sprzętu nagrywającego audio-video, a także transparentów, flag, instrumentów itp.
b) żądania, aby posiadacz biletu zakłócający przebieg imprezy lub nie przestrzegający regulaminu porządkowego obiektu (amfiteatru) opuścił teren imprezy i zastosować odpowiednie środki, aby to zarządzenie zostało wykonane.
c) dokonania zmian w przebiegu imprezy z powodów nieprzewidzianych i nieuniknionych.
d) przerwania imprezy w sytuacjach zagrażających  bezpieczeństwu uczestników imprezy.
e) odwołania imprezy z przyczyn niezależnych od organizatora, bez obowiązku wypłacenia rekompensaty lub odszkodowania poza zwrotem sumy, na jaką opiewa bilet.
f) zmiany programu pod względem artystycznym i czasowym bez uprzedniej informacji i rekompensaty dla posiadacza biletu.
g) w uzasadnionych przypadkach zmiany miejsca posiadacza biletu na inne tej samej kategorii.
h) odmowy wstępu na teren imprezy osobom będącym pod działaniem narkotyków, w stanie nietrzeźwym, zachowującym się agresywnie oraz osobom wnoszącym alkohol na teren amfiteatru.
i) odmowy wstępu na teren imprezy osobom, u których stwierdzono posiadanie broni oraz jakichkolwiek innych przedmiotów mogących stanowić zagrożenie.
j) odmowy ponownego prawa wstępu po opuszczeniu terenu imprezy.
k) legitymowania osób w celu ustalenia ich tożsamości.
l) przeglądania zawartości bagaży, odzieży osób, w przypadku podejrzenia, że osoby te wnoszą lub posiadają niebezpieczne przedmioty.
5. Organizator jest uprawniony do utrwalania (rejestracji telewizyjnej)  imprezy. Wizerunek osoby przebywającej na terenie amfiteatru może zostać nieodpłatnie utrwalony, a następnie rozpowszechniony, na co uczestnik imprezy wyraża zgodę z momentem wejścia na teren amfiteatru. 

Informacje dodatkowe:
1. Miejsca dla publiczności nie są zadaszone, więc posiadacze biletów mogą być narażeni na działanie czynników atmosferycznych.
2.Podczas rejestracji telewizyjnej obowiązuje zakaz palenia papierosów na widowni amfiteatru.
3. Z uwagi na realizację telewizyjną organizator nie gwarantuje miejsc dla osób spóźniających się.
4. Dzieci do lat 6 ( pod opieką osoby dorosłej) mogą wejść na teren amfiteatru bezpłatnie, ale nie przysługuje im osobne miejsce siedzące.
5. Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.