CKIT - Mrągowo

Centrum Kultury i Turystyki Mrągowo

Nasze miasto jest wspaniałym miejscem do wypoczynku i zabawy w czasie sezonu letniego, jest jednocześnie doskonałym miejscem do działań marketingowych dla wielu firm krajowych i zagranicznych.

Strona główna > Kino Zodiak > Informacje o kinie

Kino Zodiak funkcjonuje w ramach organizacyjnych Centrum Kultury i Turystyki od 2003 r. W 2013 r. dzięki dofinansowaniu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój kin. Priorytet II. Cyfryzacja kin oraz środkom z budżetu miasta, kino dostosowano do cyfrowego standardu wyświetlania filmów, w tym projekcji 3D

W kinie Zodiak zainstalowany jest nowoczesny zestaw sprzętu cyfrowego w systemie pasywnym składający się z: cyfrowego projektora kinowego Barco II generacji, w systemie pasywnym, 2K lub 4K w standardzie DCI, układ do projekcji 3D, serwer kinowy MediaBlok Barco/Doremi, procesor wizyjny (skaler) do obsługi sygnałów wizyjnych z innych źródeł, ekran kinowy "srebrny-metalizowany" typ Spectral 3D. Przy projekcjach 3D widzowie korzystają z okularów pasywnych. Zainstalowany kinowy sprzęt cyfrowy zintegrowano z funkcjonującym już wcześniej w kinie Zodiak cyfrowym systemem dźwiękowym Dolby Digital EXSala kinowa posiada 253 miejsca siedzące. Budynek CKiT przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych ruchowo. W pobliżu znajduje się parking.

Widzowie mają możliwość zakupu biletów on line za pośrednictwem systemu Ekobilet (przyciski widoczne są przy informacjach o filmach oraz w zakładce Kup bilet). W kasie biletowej można dokonywać płatności kartą

Kino Zodiak należy do Sieci Polskich Kin Cyfrowych oraz Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. Ważniejszym wydarzeniom filmowym organizowanym w Centrum Kultury i Turystyki poświęcone są osobne podstrony naszej strony internetowej. 

Repertuar kina (na najbliższe 2-3 tygodnie) znajdziecie Państwo w zakładce Kino Zodiak (zob.), dostępny on jest również na fanpage kina Zodiak (zob.). Aktualnie wyświetlane filmy widoczne są na banerach zamieszczonych na naszej stronie internetowej, dodatkowo informacje o filmie dostępne są w zakładce Dzisiejsze seanse. 

Sprzedaż i rezerwacja biletów, recepcja CKiT, tel. 89 743 3473, poniedziałek-piątek: 14.00-21.00, sobota-niedziela: 11.00-21.00.

Uwagi dotyczące funkcjonowania kina Zodiak prosimy kierować na adres: info@ckit.mragowo.pl lub sekretariat@ckit.mragowo.pl, telefonicznie - 89 743 3470. 

                                                                                                                  Serdecznie zapraszamy