CKIT - Mrągowo

Centrum Kultury i Turystyki Mrągowo

Nasze miasto jest wspaniałym miejscem do wypoczynku i zabawy w czasie sezonu letniego, jest jednocześnie doskonałym miejscem do działań marketingowych dla wielu firm krajowych i zagranicznych.

Strona główna > Kontakt

 

CENTRUM KULTURY I TURYSTYKI

dyrektor
LECH GOŁĘBICKI

 

adres:
11 - 700 Mrągowo, ul. Warszawska 26

NIP 742-14-04-690    REGON 510662396

BS w Mikołajkach O/Mrągowo
26 9350 0001 0215 4907 2072 0001

tel. 89 743 34 50, fax 89 743 34 60

kontakt mailowy: informacje ogólne - sekretariat@ckit.mragowo.pl

informacje do poszczególnych działów prosimy kierować na indywidualne adresy mailowe podane w menu telefony/e-maile

 

zobacz jak do nas dojechać Centrum Kultury i Turystyki jest organizatorem większości przedsięwzięć kulturalnych w Mrągowie. Jest samorządową instytucją kultury realizującą zadania gminy miejskiej Mrągowo z zakresu organizowania i prowadzenia działalności kulturalnej, upowszechniania czytelnictwa oraz propagowania działalności rekreacyjno – turystycznej. W CKiT mieści się Biblioteka Miejska, Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej oraz Kino „Zodiak”.

W ramach animacji kulturalno-społecznej CKiT organizuje zajęcia w pracowniach artystycznych oraz oferuje różne formy aktywnego spędzenia czasu wolnego. Funkcjonują kółka plastyczne, teatralne, taneczne, muzyczne, chór, orkiestra dęta. Dzięki prowadzonym przez specjalistów zajęciom dzieci, młodzież i dorośli mogą rozwijać swoje umiejętności w różnych dziedzinach. Innymi działaniami animacyjnymi są realizowane projekty społeczno-kulturalne, konkursy i przeglądy twórczości amatorskiej oraz wydarzenia takie jak: koncerty, spektakle, wystawy czy spotkania. Każdego roku CKiT organizuje szereg imprez kulturalnych oraz sportowo-rekreacyjnych o różnym zasięgu, od lokalnego do międzynarodowego. Dzięki odbywającym się w mieście imprezom i festiwalom, Mrągowo znane jest w kraju i poza jego granicami.

 

Prezentacja 50-lecie Domu Kultury w Mrągowie w formacie PDF ( do pobrania )

Opis do prezentacji: 50 - lecie Domu Kultury w Mragowie w formacie PDF ( do pobrania )