CKIT - Mrągowo

Centrum Kultury i Turystyki Mrągowo

Nasze miasto jest wspaniałym miejscem do wypoczynku i zabawy w czasie sezonu letniego, jest jednocześnie doskonałym miejscem do działań marketingowych dla wielu firm krajowych i zagranicznych.

Strona główna > Sport i rekreacja > Aerobic, zumba, pilates

Zapraszamy na zajęcia ruchowe i rekreacyjne w CKiT

 

AEROBIK
zajęcia profilaktyki bólów kręgosłupa   
Zajęcia aerobiku wzmacniające kondycję fizyczną, pomagające schudnąć a równocześnie poprawiające samopoczucie  poprowadzi Agnieszka Sędłak – instruktorka fitness i fizjoterapeutka. Zajęcia odbywają się od września w sali baletowej w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00. Zajęcia ruchowe mające na celu profilaktykę bólów kręgosłupa, wzmacniające gorset mięśniowy odpowiedzialny za prawidłową postawę, w poniedziałki i czwartki o godz. 18.00. Opłata za zajęcia wynosi 70 zł miesięcznie.

ZUMBA Fitness                 
Zapraszamy na trening polegający na połączeniu aerobiku i elementów tańca takich jak: merengue, salsa, cumbia, reggaeton, hip-hop, samba, soca, mambo, rock'n roll oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. ZUMBA to skuteczny, innowacyjny i wprawiający w dobry nastrój trening, przeznaczony dla każdego. Pozwala uwolnić energię, rozładować stres i napięcie, poprawić kondycję i schudnąć. Zajęcia prowadzi Małgorzata Duszak - licencjonowany instruktor ZUMBA Fitness - we wtorki i piątki (od 13 września) o godz. 18.00 w sali baletowej, czas trwania 50 min. Oplata 60 zł miesięcznie, lub za pojedyncze zajęcia - 9 zł.
 
PILATES
Zapraszamy na nową formę treningu jaką jest Pilates, we wtorki i piątki (od 13 września) o godz. 19.00 w sali baletowej. Ćwiczenia pilates to skuteczny trening całego ciała, który nie obciąża struktur kostno-stawowych. Odłamem Metody Pilates jest Pilates Core, który cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością wśród celebrytów i gwiazd w USA. Ćwiczenia zastosowane w Pilates Core pozwalają na przywrócenie prawidłowych wzorców pracy mięśni oraz zwiększenie koordynacji ruchowo-mięśniowej całego ciała. To więcej niż chwilowe trendy w świecie fitness. Zdrowy kręgosłup, płaski brzuch, smukłe uda -  kto by tego nie chciał ? Pilates to bezpieczny system ćwiczeń, który pomoże Ci wyglądać i czuć się najlepiej jak to możliwe, uzyskać mocne, sprężyste i elastyczne mięśnie. Bardziej konwencjonalne ćwiczenia są ograniczone tylko do spalania tkanki tłuszczowej, w efekcie budujemy krótkie i słabe mięśnie, które są narażone na wszelkie uszkodzenia. Pilates działa w inny, lepszy sposób – poprzez zwiększenie mobilności i elastyczności mięśni. Ciało ze zbilansowaną siłą i giętkością jest mniej narażone na kontuzje. Twoje ciało i mięśnie odzyskują równowagę. czego efektem jest zdrowe i piękne ciało. Zajęcia prowadzi Małgorzata Duszak - Instruktor Pilates, Trener Personalny Core. Zajęcia trwają 1,5 godz., oplata miesięczna 80 zł lub 12 zł za jedno wejście.