Deprecated: Function session_register() is deprecated in /public_html/cms/system/auth.php on line 31
Ckit - Przedszkole Orlika
Strona główna > Sport i rekreacja > Boiska Orlik 2012 > Przedszkole Orlika > Drukuj stronę

www.sportzmieniamragowo.pl

 

Przedszkole Orlika to projekt skierowany do dzieci w wieku 5 i 6 lat. Najważniejszym celem jest przekazanie dzieciom fascynacji sportem oraz kształtowanie właściwych postaw poprzez zabawę i współpracę w grupie. Chcemy pokazać dzieciom jak w sposób aktywny i ciekawy mogą spędzać swój czas wolny.

REGULAMIN URZESTNICTWA W PRZEDSZKOLU ORLIKA - DO POBRANIA
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - DO POBRANIA

 

Informacja o terminarzu zajęć bezpośrednio u animatorów prowadzących zajęcia. Relacja z zajęć prezentowan jest również na stronie www.facebook.com/PrzedszkoleOrlika

 

Zajęcia odbywają się we współpracy z mrągowskimi przedszkolami (grupy zamknięte) oraz poprzez organizację zajęć popołudniowych (grupy otwarte) w formie gier i zabaw ruchowych o charakterze ogólnorozwojowym wspierającym wszechstronny rozwój przedszkolaka. Zaznaczamy jednak, iż dyscypliną wiodącą Przedszkola Orlika jest piłka nożna. Udział dzieci w przedszkolu jest bezpłatny, zajęcia odbywają się na mrągowskich Orlikach.

 

 

 

 


Program zajęć dla przedszkolaków jest rozwiązaniem, które pomoże rodzicom i wychowawcom przedszkolnym zaszczepić u dzieci wartości płynące z aktywnego spędzania czasu wolnego. 


Sportowy Festyn Przedszkolaka w ramach projektu Przedszkole Orlika inauguruje program zajęć sportowo-ruchowych na Boiskach Orlik 2012, które są realizowane w okresie wiosenno-letnim-jesiennym, skierowane są do mrągowskich przedszkoli (grupy zamknięte) oraz dzieci, których przyprowadzają na zajęcia rodzice (grupy otwarte). Projekt realizowany jest dzięki współpracy Mazurskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Sportowych i Centrum Kultury i Turystyki oraz Urzedu Miejskiego w Mrągowie, od roku 2013 - pomaga nam Bank Spółdzielczy w Mrągowie. W okresie od listopada Przedszkole Orlika rozpoczyna kolejny etap projektu, w którym zajęcia przenoszne się na hale sportowe. W tym etapie udział biorą dzieci, które uczęszczają na zajęcia popołudniowe (grupy otwarte). W roku 2012 w trakcie zimy z zajęć sportowych w ramach Przedszkola Orlika na zajęcia uczęszczało około 50 dzieci w wieku 5,6 i 7 lat.


W roku 2013 projekt odbywa się dzięki:

SPONSOR

PARTNERZY

ORGANIZATORZY