CKIT - Mrągowo

Centrum Kultury i Turystyki Mrągowo

Nasze miasto jest wspaniałym miejscem do wypoczynku i zabawy w czasie sezonu letniego, jest jednocześnie doskonałym miejscem do działań marketingowych dla wielu firm krajowych i zagranicznych.

Strona główna > Imprezy kulturalne > Piknik Country

Autorem zdjęć w galerii jest Marian Modzelewski


Jak co roku w Mrągowie brzmi muzyka country. Na to muzyczne święto country przyjeżdża corocznie do Mrągowa kilkadziesiąt tysięcy fanów i turystów, którzy na kilka dni zmieniają oblicze miasta. Kowbojskie stroje, motocykle, samochody terenowe i muzyka stwarzają niezapomnianą atmosferę. Fani muzyki country oprócz udziału w koncertach w amfiteatrze bawią się podczas bezpłatnych imprez towarzyszących w mieście. Scena miejska gości znanych i lubianych wykonawców muzyki country oraz laureatów „Przepustki do Mrągowa”. Program Pikniku Country w Mieście uatrakcyjniają: Parada Country, pokazy tańca, konkursy, maraton pływacki.

 

34. Piknik Country & Folk Mrągowo 2015

24-26 lipca amfiteatr nad jeziorem Czos

zapraszamy


 

33. Piknik Country & Folk Mrągowo 2014

Od 25 do 27 lipca mrągowski amfiteatr znów będzie rozbrzmiewał muzyką country, bluegrass, rockabilly, folk i rockową.

W piątek, 25 lipca, o godz. 19:30 zapraszamy na koncert „MOCNE GRANIE ”. Tego wieczoru oprócz gwiazd muzyki country wystąpią topowi wykonawcy polskiej sceny muzycznej: T.LOVE, BRACIA, KOMBII, IRA, a także Trzynasta W Samo Południe, PowerGrass.

Jak w latach poprzednich nasze zaproszenia do udziału w Pikniku przyjęły gwiazdy z USA i Europy. Amerykańskie country będzie reprezentować zespół Modern Earl a europejskie, co więcej słowiańskie, czeski Drops. Polscy countrowcy, którzy nie zawiodą i tym razem, to Czarek Makiewicz, Tomek Szwed, Honky Tonk Brothers i Ala Boncol. Zbigniew Hofman z zespołem Babsztyl opracowuje specjalny, jubileuszowy, program z żeńskimi duetami.

Zapraszamy do Mrągowa

Program 2014/ koncerty w amfiteatrze nad jeziorem Czos

 

Informacja o biletach

Uprzejmie informujemy, że  bilety na tegoroczny „Piknik Country" można zakupić bezpośrednio przez system ebilet, lub za pośrednictwem Centrum Kultury i Turystyki.

Wydruk biletu  z systemu dla poszczególnych klientów następuje po wpłacie kwoty na konto Centrum Kultury i Turystyki. Bilety będą przechowywane dla Państwa w Centrum Kultury i Turystyki i będzie je można odebrać w dogodnym dla Państwa terminie.

*Rezerwacja otrzymuje status pełnej rezerwacji w momencie wpłaty na wskazany rachunek, o którym  jesteście Państwo informowani drogą mailową, dodatkowo w przesłanej informacji jest zawarta propozycja miejsc i wysokość kwoty do wpłaty.

* Okres ważności rezerwacji upływa po 3 dniach roboczych (okres ważności rezerwacji jest liczony od  otrzymania szczegółowych informacji dotyczących rezerwacji).  Po nieopłaceniu rezerwacji w ciągu 3 dni rezerwacja zostaje anulowana, a bilety  wracają do ponownej sprzedaży.

Ceny biletów 2014 (zob.) 

Dane dotyczące naszego konta:

Centrum Kultury i Turystyki
ul. Warszawska 26
11-700 Mrągowo  
BS Mikołajki o/Mrągowo
26 9350 0001 0215 4907 2072 0001
z dopiskiem w treści przelewu "rezerwacja biletów na Piknik Country"
+  (nazwisko, imię osoby rezerwującej)

* Nie wysyłamy biletów pod wskazany adres - odbiór na miejscu.
* Uwaga! Chęć otrzymania faktury za zakup biletów prosimy zgłaszać przy dokonywaniu. rezerwacji.

 

Rezerwacje opłacone  w Centrum Kultury i Turystyki można odbierać w godz. 9.00 -16.00

W dniu koncertu piątek; sobota w godz. 9.00 - 20.00; niedziela 9.00 - 12.00

Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, ul. Warszawska 26

 

zob. zdjęcia              Plan amfiteatru

 

Relacja filmowa z 33. Pikniku Country & Folk

Relacja filmowa z 32. Pikniku Country

O PIKNIKU COUNTRY 2013 W SPECJALNYM SERWISIE http://www.piknik.mragowo.wm.pl/Tytul: Dom 3D dubbing
Seans: 17.00