Deprecated: Function session_register() is deprecated in /public_html/cms/system/auth.php on line 31
CKiT - Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowo - Telefony i e-maile

CKIT - Mrągowo

Centrum Kultury i Turystyki Mrągowo

Nasze miasto jest wspaniałym miejscem do wypoczynku i zabawy w czasie sezonu letniego, jest jednocześnie doskonałym miejscem do działań marketingowych dla wielu firm krajowych i zagranicznych.

Strona główna > Kontakt > Telefony i e-maile

Sekretariat

Barbara Łotysz

tel. 89 743 3450
fax 89 743 3460

sekretariat@ckit.mragowo.pl

Dział Organizacji Imprez i Animacji Społeczno-Kulturalnej

Marta Szymborska

kierownik

tel. 89 743 3453

601 628 015

m.szymborska@ckit.mragowo.pl

Justyna Połomska

instruktor

tel. 89 743 3453

603 628 059

j.polomska@ckit.mragowo.pl

Justyna Zapała

instruktor

tel. 89 743 3465

665 675 144

j.zapala@ckit.mragowo.pl

Agnieszka Kozioł

specjalista

tel. 89 743 3470

601 628 012

info@ckit.mragowo.pl

Dorota Kruszewska

instruktor

tel. 89 743 3471

d.kruszewska@ckit.mragowo.pl

Mariusz Otkiński

akustyk

603 628 029

 

Waldemar Dyczkowski

kinooperator

   
       

Dział Administracji i Obsługi Imprez

Lubomir Melnicki

kierownik

tel. 89 743 3452

601 628 010

l.melnicki@ckit.mragowo.pl

Arkadiusz Gąsior

kasjer/archiwista

tel. 89 743 3466

601 671 404

bilety@ckit.mragowo.pl

Michał Brzostek

konserwator

601 628 016

 

Zbigniew Bałazy

konserwator/kierowca

603 628 026

 

Roman Krajewski

konserwator

601 628 018

 

Lubow Krajewska

recepcjonistka/kasjer

tel. 89 743 3473

 

Teresa Mirosz

sprzątaczka

   

Joanna Mazurek

sprzątaczka

   

Ilona Zawisza

sprzątaczka/amfiteatr

   

Jerzy Potrubacz

konserwator/amfiteatr

   

Biblioteka Miejska

Barbara Szymańska 

kierownik

tel. 89 743 3462

biblioteka@ckit.mragowo.pl

Maria Mikołajczyk

bibliotekarz

tel. 89 743 3457

 wypozyczalnia@ckit.mragowo.pl

Anida Keller

bibliotekarz

tel. 89 743 3457

 wypozyczalnia@ckit.mragowo.pl

Agnieszka

Piątkowska-Kawałek

bibliotekarz

tel. 89 743 3458

 czytelnia@ckit.mragowo.pl

Irena Grochla

bibliotekarz

tel. 89 743 3459

 oddzial@ckit.mragowo.pl

Urszula Śnietka

bibliotekarz

tel. 89 743 3459

 oddzial@ckit.mragowo.pl

Dział Sportu/ Zespół Boisk Orlik 2012

Bartłomiej Koziatek

koordynator ds.sportu

tel. 89 743 3472

sport@ckit.mragowo.pl

Waldemar Cybul

instruktor

tel. 89 743 3472

601 628 006

sport@ckit.mragowo.pl

Sławomir Serowik

konserwator/Orlik

   

Radosław Rogowski

animator/Orlik

695 034 575

radekrogowski@vp.pl

Marcin Haponik

animator/Orlik

695 034 575

marcin-haponik@wp.pl

Łukasz Ranachowski

animator/Orlik

695 034 568

ranachowski29@o2.pl

Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej

Robert Wróbel

kierownik

tel. 89 743 3467

kierownik@it.mragowo.pl

Ewa Wróbel

instruktor

tel. 89 743 3468

fax/tel. 897418039 

biuro@it.mragowo.pl

Beata Gida

instruktor

tel. 89 743 3468

tel. 89 741 8039

info@it.mragowo.pl

Dział Księgowy

Danuta Meler

gł. księgowa

tel. 89 743 3454

d.meler@ckit.mragowo.pl

Elżbieta Marczenko

księgowa

tel. 89 743 3455

 e.marczenko@ckit.mragowo.pl

Irena Sierdzińska

księgowa

tel. 89 743 3456

i.sierdzinska@ckit.mragowo.pl

 

Informujemy, że sprzedaż biletów na organizowane imprezy odbywa się w recepcji CKiT,
dodatkowe informacje -  tel. 89 743 34 66 lub e-mail: bilety@ckit.mragowo.pl (Arkadiusz Gąsior).



Tytul: Pasażerowie
Seans: 17.00