Deprecated: Function session_register() is deprecated in /home/lkx58721/public_html/cms/system/auth.php on line 31
CKiT - Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowo - Przepustka do Mrągowa

CKIT - Mrągowo

Centrum Kultury i Turystyki Mrągowo

Nasze miasto jest wspaniałym miejscem do wypoczynku i zabawy w czasie sezonu letniego, jest jednocześnie doskonałym miejscem do działań marketingowych dla wielu firm krajowych i zagranicznych.

Strona główna > Przeglądy / Konkursy > Przepustka do Mrągowa

 

Centrum Kultury i Turystyki zaprasza na kolejną edycję konkursu...

PRZEPUSTKA DO MRĄGOWA 2016!Celem imprezy „Przepustka do Mrągowa” jest uaktywnienie sceny muzyki country a także wyłonienie - na zasadach konkursu – najlepszych wykonawców grających muzykę country w Polsce spośród tych wszystkich, którzy nigdy nie wystąpili na scenie głównej Pikniku Country w Mrągowie a także tych, którzy w okresie ostatnich 5 lat nie uczestniczyli w Międzynarodowym Festiwalu Pikniku Country w Mrągowie z własnym recitalem.


Najlepszy wykonawca weźmie udział w koncertach Pikniku Country & Folk 2016 w Mrągowie na scenie głównej, a laureat drugiego miejsca wystąpi w koncertach w ramach „Pikniku Country w Mieście” w sobotę 30 lipca.

 

Z A P R A S Z A M Y  D O  M R Ą G O W A !

Do pobrania:

Karta zgłoszeń 2016

Regulamin konkursu 2016

Kanon polskiego country

 

******************************************************************************************

PRZEPUSTKA DO MRĄGOWA 2015

Spośród 6 zespołów do występu w Amfiteatrze nad Jeziorem Czos jury wytypowało zespół Teren C, do występu w ramach Pikniku Country w Mieście wytypowało zespół Cashflow. Wieczór uatrakcyjnił koncert ubiegłorocznego laureata konkursu - zespołu PM 2 Collective, a cały dzień przepustowych zmagań podsumował koncert Drink Bar.

PRZEPUSTKA DO MRĄGOWA 2014

Spośród 11 zespołów zakwalifikowanych do konkursu, do występu w Amfiteatrze nad Jeziorem Czos jury wytypowało zespół PM2, do występu w ramach Pikniku Country w Mieście wytypowało zespół Cashflow, natomiast wyróżnienie specjalne przyznano zespołowi GG Aqustic. Wieczór uatrakcyjnił koncert ubiegłorocznego laureata konkursu - zespołu Wheel of Steel, a cały dzień przepustowych zmagań podsumował koncert Sławka Wierzcholskiego & Nocnej Zmiany Bluesa.

PRZEPUSTKA DO MRĄGOWA 2013

Spośród 7 zespołów zakfalifikowanych do konkursu, jury do występu w Amfiteatrze nad Jeziorem Czos wytypowało zespół Wheels of Steel, do występu w ramach Pikniku Country w Mieście wytypowało zespół Memphis Mafia, oraz przyznało wyróżnienie dla zespołu Przytuły Boys. Wieczór zakończył koncert zespołu Gabrysi Mycielskiej WHITE SMOKE oraz Tomasz Szwed.

PRZEPUSTKA DO MRĄGOWA 2012

Nagrodę główną oraz udział w 31. Festiwalu Piknik Country Mrągowo 2012 w Amfiteatrze nad jeziorem Czos zdobyła GABRYSIA MYCIELSKA z zespołem. Do udziału w koncertach Pikniku Country w mieście zaproszone zostały zespoły: COUNTRY ZONE oraz WHEELS of STEEL. Program uświetnił występ zespołu Droga na Ostrołękę a gwiazdą wieczoru była Alicja BONCOL & Koalicja.

PRZEPUSTKA DO MRĄGOWA 2011

Spośród 8 zespołów wytypowanych w pierwszym etapie konkursu, jury wyłoniło 4 laureatów oraz wytypowało nagrodzone zespoły do udziału w 30. Festiwalu Piknik Country Mrągowo 2011 w Amfiteatrze nad jeziorem Czos zespoły: SHANTYMENTALNI, ASIA CIEŚNIEWSKA BAND; w koncertach Pikniku Country w Mieście: JOHN KENTUCKY BAND, RH BLUES. Imprezę poprowadził Wojtek Dudkowski, którego usłyszeliśmy również z zespołem DROGA NA OSTROŁĘKĘ. Wieczór zakończył koncert uznanego zespołu HONKY TONK BROTHERS.

PRZEPUSTKA DO MRĄGOWA 2010

Spośród 6 wykonawców, jury wyłoniło laureatów oraz wytypowało do udziału w XXVIII Festiwalu Piknik Country Mrągowo 2010 zespoły: STREFA 50, WIEŚ BAND BIELANY. Nagrodę specjalną otrzymał Wojciech DUDKOWSKI. Do udziału w koncertach Pikniku Country w mieście zaproszono: NATAN THE BEST oraz laureata nagrody specjalnej. Imprezę poprowadził Przemysław Myszkowski, lider zespołu The Medley, a urozmaiciły ją występy tanecznej grupy Rodeo Dance i zespołu Trace – laureata „Przepustki do Mrągowa 2009”. Sobotni wieczór zakończył koncert Marysi GORAJSKIEJ.Tytul: najbliższy film w piątek
Seans: 15.00